Víte, že anglicky mluví čtvrtina světové populace, tedy zhruba 1,8 miliardy lidí? Patříte mezi ně? Pokud ne, rádi vás to naučíme. 

Vyzkoušejte individuální lekce a užijte si výuku jen sami pro sebe. 

 

 

Kvalifikovaná lektorka Hanka vám pomůže překonat jazykové bariéry svým aktivním, energickým, přátelským a trpělivým přístupem. Hanka o sobě říká:

"Vystudovala jsem pětiletý magisterský obor anglický a český jazyk na  Filozofickou fakultě Ostravské university.  Studovala jsem 1 rok v Kalifornii v USA na střední škole, kterou jsem zakončila maturitní zkouškou. Po ukončení studia jsem začala pracovat v European Language Institute v Praze. Učila jsem angličtinu hlavně ve firmách a také kurzy pro veřejnost.  V roce 2010 jsem se rozhodla začít pracovat v jazykové škole Helen Doron, která se specializuje na výuku angličtiny u dětí (od 3 měsíců do 14 let). Získala jsem mezinárodně uznávaný diplom Helen Doron Early English a prohloubila své znalosti v oblasti výuky dětí. Do roku 2012  jsem také učila angličtinu a češtinu na ZŠ v Praze na prvním i druhém stupni. Od roku 2012 se věnuji individuálnímu doučování dětí a také výuce angličtiny dospělých a dětí."